Wspaniały festyn dla mieszkańców na Osiedlu Gaj

30.09.2017r. przy współpracy Rady Osiedla Gaj i WCRS udało się przeprowadzić bardzo udaną imprezę integrującą mieszkańców – ‘Powitanie jesieni”.

Konferansjerkę prowadził związany z osiedlem, aktor Mirosław Majcherek. Na przygotowanej scenie wystąpiły zespoły muzyczne A propos, OMD i chór Platany, które licznie zgromadzonej publiczności dostarczyły „mocnych” wrażeń.

Atrakcje przygotowano dla wszystkich – dla dzieci były zabawy w dmuchanym zamku, basenie z piłkami oraz spotkanie z animatorami kultury. Dla seniorów była przygotowana możliwość zmierzenia poziomu cukru we krwi. Aktywny też był Osiedlowy Klub Seniora.

Przeprowadzono wybory miss i mistera osiedla oraz odbyła się loteria fantowa – każdy mógł coś wygrać. Można było zjeść potrawy z grilla, watę cukrową były też inne stoiska .

Straż Pożarna zademonstrowała wóz bojowy – co było niewątpliwą atrakcją dla dzieci. Strażnicy miejscy przybyli konno wzbudzając, jak zawsze duże zainteresowanie. Był też Strażnik Osiedla Sebastian Gołowacz – który jak sam powiedział, był tam nie tylko od „parady” (wręczał nagrody)ale też, przyjął kilka zgłoszeń dotyczących bezpieczeństwa na osiedlu.

1GAJ

Festyn Osiedla Gaj można uznać za bardzo udany – spotkaliśmy się aby w miłej atmosferze, porozmawiać o sprawach przyjemnych ale też wymienić uwagi. Wpływa to na pogłębienie więzi między mieszkańcami, dla których ich OSIEDLE GAJ jest miejscem najważniejszym, gdzie tworzą bardzo zintegrowaną wspólnotę lokalną.

2GAJ

3GAJ

4GAJ

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z festynu osiedlowego na Gaju.

wf

 

 

 Infolinia U.M
 Informator
 Rozkład jazdy
 Mapy